Hakkımızda

Phellos Suıtes

Phellos Suites, İstanbul’un merkezine 45 dakika uzaklıkta, şehre yakın fakat şehrin kalabalığına uzak, sahil ilçesi Şile’dedir.

Otelimiz açıldığı yıldan itibaren booking.com ve tripadvisor.com websitelerinde Şile otelleri arasında en iyi, en yüksek puanlı ve en çok memnuniyet duyulan Şile otellerinin başında gelmektedir.

Şile Butik Otelimiz, tarihi Şile Kalesi’nin hemen yanında ve Şile limanında, denize sıfır olarak konumlanmıştır. Denize sıfır butik oteller arayanların tam olarak ihtiyacını karşılayacaktır.

Lüks butik otel anlayışını Şile’nin merkezine taşıyan otelimizde hizmet verirken birinci amacımız şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyen değerli misafirlerimize sevdikleriyle birlikte huzurlu bir tatil yaşatmaktır.

Şile gezilecek yerler açısından da her geçen gün zenginleşmektedir. Şile gezilerinizi gerçekleştirmeden önce denize sıfır otelimizde, bir sahil ilçesi olan Şile’de kahvaltı yapıp gezinize çıkabilirsiniz.

Otelimiz aynı şekilde şirket toplantıları, tatil ve eğitimler gibi toplu aktiviteler için de uygundur. Kısa süreli Şile’de konaklama ihtiyacı olanlar için de bu ihtiyaçlarını aynı zamanda küçük bir tatil fırsatına çevirmektedir.

Şimdiden siz değerli misafirlerimize keyifli, romantik ve dinlendirici bir tatil dileriz.

Şimdi sizin zamanınız!

Phellos Suites

Rezervasyon için tıklayınız